MILÍ HOSTIA,

Hotel Polianka sa nachádza v malebnom prostredí nízkotatranskej chatovej oblasti Krpáčovo, ktorá je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Je situovaný v blízkosti známych rekreačných stredísk Tále a Chopok Juh. Od Banskej Bystrice je vzdialený 40 km východne.

Ticho a svieži horský vzduch dotvárajú príjemnú atmosféru tohto miesta, akoby predurčeného pre oddych, športové vyžitie ale aj pred nikým či ničím nerušené štúdium alebo rokovanie.

V roku 2015 prešiel hotel rozsiahlou rekonštrukciou na moderný horský hotel, ktorý nadchne aj náročnejšiu biznis klientelu. Dnes už ponúka ubytovanie v príjemne zariadených dvojlôžkových izbách, rodinných bunkách a apartmánoch. K dispozícii má 64 lôžok a 22 prístelok. Z vyhliadkovej terasy hotela a z reštaurácie môžete obdivovať nádhernú scenériu údolia s horským jazerom, nad ktorým sa pýšia kopce plné ovečiek či vrcholy Nízkych Tatier.

Hotel ponúka

vynikajúcu reštauráciu, ktorá uprednostňuje lokálnych dodávateľov potravín, ovocia a zeleniny, ďalej ponúka atraktívny horský nočný bar, relaxačné centrum s fínskou saunou a s vyhrievanými drevenými kaďami nachádzajúcimi sa pod tatranskými smrekmi, školiace centrum a detskú izbu pre naše najmenšie ratolesti. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovisko.

V areáli hotela

sú k dispozícii požičovňa bicyklov, ihrisko na plážový volejbal, jazdenie na koni, discgolfové ihrisko, detské ihrisko s preliezačkami, pieskoviskom a trampolínou, detský bazénik, vyhrievaný 7,3 metrový bazén, kryté ohnisko s posedením a koliba s výbornou kuchyňou slovenských jedál. Koliba je situovaná pri jazere Krpáčovo, kde môžete okrem plávania a člnkovania, chytať kaprov alebo pádlovať na stand up paddleboarde.

V okolí hotela

sa nachádza široký výber lyžiarskych stredísk, turistických a cyklistických trás, salašov a kolíb, golfové ihrisko Tále, Bystrianska jaskyňa, splavovanie Hrona alebo zážitkové cestovanie Čiernohronskou železničkou alebo parnou zubačkou z Pohronskej Polhory.

Podujatia a oslavy

Od jari do jesene pripravuje Hotel Polianka športové, hudobné, kultúrne a tematické podujatia. Medzi najobľúbenejšie športové podujatia patrí Husky Quadrathlon, kde si 200 športových tímov meria sily v 4 súťažných disciplínach – plávanie, beh, bicykel a kanoe. Minulý rok sa podujatia zúčastnilo približne 1000 ľudí, súťažiacich a povzbudzujúcich. Z tematických podujatí je zaujímavá napríklad súťaž vo varení a jedení jahodových gúľ s ukážkami spracovania jahôd na 101 spôsobov, pod názvom Jahodový prebor.
Pre firmy pripravuje nízkotatranský hotel na mieru šité teambuildingové aktivity a pre ostatných animačný program, určený nielen pre deti ale aj pre dospelých. Na požiadanie pripraví tiež svadby a rodinné oslavy.

Veríme, že sa u nás budete cítiť ako doma, že u nás zažijete oázu pokoja a oddychu. 

Prajeme vám príjemný pobyt v hoteli Polianka na Krpáčove.

Vopred ďakujeme za Vaše postrehy a pripomienky, ktoré môžete posielať priamo na adresu polianka@polianka.sk.

Váš hotelový tím.

BONUSOVÝ KLUB HOTELA POLIANKA

Členstvo v klube predstavuje pre jeho členov benefity vo forme zliav z ubytovania a hotelových služieb a tiež ďalšie možnosti, o ktorých vás budeme priebežne informovať. Patria sem zvýhodnené ceny skipassov v okolitých lyžiarských strediskách, cenovo zvýhodnený splav Hrona, a iné.

Členom klubu Polianka sa stáva každý ubytovaný hosť.

Aby ste mohli využívať všetky členské výhody, stačí poskytnúť recepčným kontaktné údaje (email, adresu a telefónne číslo) prostredníctvom ktorých vás budeme informovať o vašich klubových výhodách.

Program BENEFIT

Zľava 10% na všetky hotelové služby pri aktuálnom pobyte (nevzťahuje sa na služby hotelovej reštaurácie) a 10% zľava na ubytovanie pri následujúcej návšteve hotela Polianka.

Program COMFORT

Zľava 15% na ubytovanie a zľava 15% na všetky hotelové služby pri aktuálnom pobyte (nevzťahuje sa na služby hotelovej reštaurácie).

Výhody programu COMFORT môže využívať každý hosť hotela Polianka po 20tich prenocovaniach.

Program PREMIUM

Zľava 20% na ubytovanie a zľava 20% na všetky hotelové služby pri aktuálnom pobyte (nevzťahuje sa na služby hotelovej reštaurácie).

Výhody programu PREMIUM môže využívať každý hosť hotela Polianka po 30tich prenocovaniach.

Súťažiaci „RODÁVAME 100 POBYTOV“

Zľava 10% na ubytovanie a zľava 10% na všetky hotelové služby pri aktuálnom pobyte (nevzťahuje sa na služby hotelovej reštaurácie).

V klube Polianka nemusíte pri sebe nosiť žiadne klubové karty.

O všetko sa postará náš hotelový personál.

Vnútro-hotelové aktivity

*  Stolný tenis  *  Stolný futbal  *  Šípky  *  Fínska sauna  *  Vonkajšie vyhrievané drevené s vírivkou  *  Masáže  *  Detská izba pre najmenších plná bábik, kociek, autíčok, spoločenských hier

Aktivity v lete

*  Disc golf  *  Cornhole *  Plážový volejbal  *  Požičovňa e-bikov a horských bicyklov  *  Jazda na koňoch  * Kúpanie a člnkovanie v jazere  *  Rybolov  *  Stand-up-paddling v jazere  *  Vonkajší vyhrievaný 7,3 metrový bazén  *  Detský bazén  *  Detské ihrisko s preliezačkami  *  Trampolína s priemerom 4,3 metra  *  Kryté ohnisko s posedením

Aktivity v zime

*  Prírodné klzisko  *  Sánkovanie hneď pri hoteli  *  Zasnežovaný lyžiarsky svah Krpáčovo 650 metrov dlhý  *  Lyžiarska škola  *  Predaj skipasov

Ceny hotelových aktivít
Aktivity Cena
Stolný tenis 1 € / 1 hodina
Stolný futbal 0,50 € / hra
Šípky 1 € / hra
Disc golf 3 € / sada tanierov
Cornhole 3 € / 1 hodina
Plážový volejbal 5 € / 1 hodina
Požičovňa elektrobicyklov 15 € / 4 hod, 20 € / deň
Jazda na koňoch 5 € / 15 minút
Rybolov s rybárskym preukazom 10 € / deň
Rybolov bez rybárskeho preukazu 17 € / deň
Prenájom krytého ohniska s posedením 10 € / deň
Vyhrievaný bazén – nehoteloví hostia 2 € / hodina

Ceny relaxačného centra uvádzame v sekcii WELLNESS. Ostatné aktivity ponúka hotel Polianka zadarmo. Ceny sú uvedené s DPH.

Celoročné možnosti

*  Koliba pri jazere  *  Nenáročné prechádzky v okolí  *  Náučné chodníky  *  Bystrianská jaskyňa – 8 km

Možnosti v lete

*  Turistické trasy  *  Cyklotrasy  *  Farma Javor – 4 km  *  Golfové ihrisko Tále – 5 km  *  Tarzánia Tále – 5 km  *  Černohorská železnička – 13 km  *  Splav Hrona – 15 km  *  Lesnícky skanzen vo Vydrove – 30 km

Možnosti v zime

*  Upravované bežkárske trasy  *  Ski areál Tále – 7 km  *  Ski centrum Mýto pod Ďumbierom – 11 km  *  Chopok Jasná – 13 km  *  Čertovica – 20 km

HOTEL POLIANKA

Krpáčovo
976 98 Lopej
Tel.: +421 (0)48 617 00 59
Mobil: +421 (0)908 676 144
Email: polianka@polianka.sk
Web: www.polianka.sk

GPS SÚRADNICE

Zemepisná šírka: 48.875526
Zemepisná dĺžka: 19.556866

MAPA

Reset v lese

REZERVÁCIA