Gurmánsky zážitok v nádherne zrekonštruovanej reštaurácii vám Hotel Polianka ponúka od januára tohto roku. Jedinečný kuchársky tím pripravuje jedlá predovšetkým z lokálnych surovín, priamo od okolitých farmárov. Kvalita a čerstvosť ingrediencii sú prioritou. Pri tvorbe receptov sa myslí aj na zdravý životný štýl, na vegetariánov, stravníkov s bezlepkovou diétou ale aj na milovníkov cukrárenských dobrôt.

Príďte si po nezabudnuteľný gurmánsky zážitok, buďte potešení delikatesami našich kuchárov. Či už formou romantickej večere pri sviečkach, posedenia v kruhu rodiny a priateľov, alebo nedeľného brunch-u v nádhernom prostredí Nízkych Tatier.

V letných mesiacoch si môžete príjemné chvíle užívať na letnej terase s veľkolepým výhľadom na jazero a prírodnú panorámu Krpáčova.

Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že s láskou pripravované jedlá vám vyčaria úsmev na tvári.


Raňajky: 8:00 – 11:00

Reštaurácia otvorená denne: 8:00 – 21:00

Kuchyňa: medzinárodná

Fajčiarska izba: nie

Kapacita reštaurácie: 80

Kapacita letnej terasy: 45


Pozitívnu energiu hotela a výnimočné pocity z malebného prostredia Nízkych Tatier umocnia chvíle strávené v pohodlných kreslách lobby baru. Jeho atmosféru dotvára akvárium, domáce kino a knižnica so zaujímavým výberom kníh, časopisov a dennej tlače.

Lobby bar je ideálne miesto pre ľahké občerstvenie, osviežujúci nápoj, čaj alebo kávu, prečítanie si aktualít a zaujímavosti, alebo pre naplánovanie si aktivít v okolí, s čím vám personál ochotne pomôže.

V neskorších hodinách vytvára lobby bar priestor na príjemne neformálne posedenie pri pohári obľúbeného vína, koňaku alebo jedinečnej slovenskej slivovice.

Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že sa u nás budete cítiť ako doma.


Lobby bar otvorený denne: 8:00 – 21:00

Kuchyňa: medzinárodná

Fajčiarska izba: nie

Kapacita: 25


Ak ste pripravení stráviť váš večer, ktorý môže trvať až do rána, tancom, počúvaním  hudby a popíjaním obľúbeného nápoja, navštívte náš bar Garage pub. Svojim netradičným interiérom, uvoľneným charakterom a v neposlednom rade aj polohou pri plážovo-vojebalovom ihrisku pripomína bar na pláži.

Ak by ste sa stratili v ponuke nápojov, usmiatí barmani vám ochotne poradia. Zahrajú hudbu podľa vášho gusta a dobrá zábava vás určite neminie.

Odporúčame, aby ste si nechali miesto na naše grilované špeciality, ktoré na objednávku pripravíme priamo pred vašimi očami.

Garage pub je stvorený pre všetky typy osláv a žúrov.  Tiež na sledovanie rôznych športových prenosov na veľkoplošnej obrazovke a na teambuildingové aktivity.

Dobrá nálada, čapované pivo a iné chutné nápoje čakajú na vás. Tešíme sa na vašu návštevu. 


Bar otvorený denne: 14:00 – 24:00

Fajčiarska izba: nie

Kapacita: 100

REZERVÁCIA